Університетські роки — це не тільки навчання та отримання диплому.

Це й активне студентське життя, яке охоплює багато різних сфер.

Футбольна історія ДонДУУ бере свій славний початок ще з Донецька! У 2011 році «управлінці» перемагають команду Донецького державного інституту здоров’я, фізичного виховання і спорту з рахунком 4:2. Студенти Університету управління завойовують кубок Студентської ліги ФК «Шахтар».

Вже у 2012 році команда Донецького державного університету управління повторює свій триумф на полі Донбас Арени, забивши всі голи ще до перерви команді Донецького національного технічного університету. Фінальний рахунок 2:0. Ще одна перемога у скарбничці Університету управління!

 

 

Титул кращого гравця Студентської ліги два роки поспіль також зберігався за капітаном команди ДонДУУ В’ячеславом Олефиренком. Він отримав особливий подарунок – день у клубній Академії ФК «Шахтар».

У 2013 році команда Університету управління хоч і поступилася своїм лідерством, але все одно була серед призерів, виборовши почесну бронзу у свого непримиренного суперника – команди ДонНТУ.

Але радість перемог перервали сумні події на Сході України. У 2014 році окупація частини Донбасу змушує університет покинути Донецьк та розпочати нову сторінку своєї історії у Маріуполі.

І ось нарешті у 2021 році в Університеті управління було знову сформовано футбольну команду, яка вже встигла дебютувати та показати себе у грі. Хлопці вибороли 3 місце серед давно існуючих футбольних команд університетів регіону. Капітан команди Єгор Турський розповів про дебют в інтерв'ю, зазначивши, що хлопці з грали дійсно з сильним суперником.

 

Футбольна команда Університету управлінняФутбольна команда Університету управління

 

Команда нашого університету дебютувала в міжуніверситетській Спартакіаді та зайняла почесне 3 місце. Всі хлопці дуже переймалися, бо хотіли з гідністю представити університет. — капітан команди Єгор Турський, студент 3-го курсу

 

 

Склад команди:

 

Турський ЄгорТурський Єгор

Гавриш ГеннадійГавриш Геннадій

Зарубяк  ІлляЗарубяк  Ілля

Олійник РоманОлійник Роман

Дудкін ЕдуардДудкін Едуард

Прилипін МикитаПрилипін Микита

 

Університет управління продовжує писати свою історію. Ти можеш стати її частиною, увійшовши до складу футбольної команди Університету управління! Щоб зробити це, звертайся до голови спортивного комітету Студентської ради Вікторії Лосєвої за телефоном +380 (97) 270 71 20, або залишай заявку тут.

 

Футбольна команда Університету управління

 

 

НОВИНИ ФУТБОЛЬНОЇ КОМАНДИ

 

Перша бронза футбольної команди Університету управління
це був перший матч новоствореної команди Університету управління з футболу. І вже під час свого першого турніру, команда виборола  3 місце серед давно існуючих футбольних команд університетів регіону.