Мета напряму Жан Моне в рамках Програми ЄС Еразмус+: активізувати євроінтеграційний дискурс; сприяти досконалості євроінтеграційних студій; залучати заклади вищої освіти до дослідження євроінтеграційних процесів; поширювати ідей Об'єднаної Європи.

Співпраця закладів вищої освіти й інших інституцій всього світу, які активно пропагують Євроінтеграцію України та мають науковців з публікаціями за тематиками Європейських студій, а також акцентують на досвіді вивчення ЄС задля його адаптації в Україні. Покриває всі сфери економіки, в яких важливо вивчати та досліджувати досвід ЄС для України.

 

Проєкти ДонДУУ за напрямком Jean Monnet:

 

Центр досконалості Жана Монне в Донецькому державному університеті управління

Центр є міждисциплінарною платформою для забезпечення вдосконаленого навчання протягом усього життя в галузі досліджень європейської інтеграції для академічної спільноти та громадянського суспільства у Східному регіоні України
jmce.dsum.edu.ua

 

 

Кафедра Ж. Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні»

Розповсюдження знань про Європейський Союз, систему державного управління та демократії, захист прав громадян, соціальну та гуманітарну політику ЄС
більше про проєкт

 

Архів проєктів:

2011-2014 рр. – проєкт з викладання навчального модулю «Міжкультурна Європа: різноманіття та соціальна єдність»;


2010-2013 рр. – проєкт Кафедра Жана Моне «Сучасні проблеми економіки та бізнесу ЄС»;


2009-2012 рр. – проєкт з викладання навчального модуля «Європейська соціальна політика та моделі соціального партнерства» 


2008-2009 рр. – проєкт «Інститут поглибленого навчання «Архітектура Європейської безпеки: інтеграція, кооперація чи конфронтація?» 


2006-2009 рр. – проєкт з викладання навчального модулю «Європейська економічна інтеграція» 

Для отримання більш детальної інформації щодо діючих проєктів та можливостей участі у майбутніх проєктах звертайтесь до фахівців відділу з міжнародних зв’язків ДонДУУ (intdep@dsum.edu.ua)