Донецький державний університет управління, сучасний університет в Маріуполі, запустив співпрацю з центром розвитку стартапів - 1991 Маріуполь!

Як усе починалося

Перші координаційні збори за участі проджект-менеджерів «1991 Mariupol», ректорки Світлани Марової та команди ДонДУУ пройшли на території event hall наших нових партнерів в самому центрі Маріуполя (проспект Миру 93Б). На зустрічі сторони підписали Меморандум про співпрацю та напрацювали кроки подальшого співробітництва.

Що ми чекаємо від проєкту?

-    спільна програма навчання та стажування молодих спеціалістів в сфері IT;
-    спільні інкубаційні програми для студентів ДонДУУ, які допоможуть реалізувати найсміливіші проєкти від ідеї до готового продукту;
-    комфортне місце для проведення освітніх заходів університету;
-    доступ студентів та викладачів до сучасної діджитал-бібліотеки «1991 Mariupol».

1991 Маріуполь — проєкт громадської технологічної організації SocialBoost, що з 2012 року розвиває ІТ-ініціативи із вагомим соціальним впливом. Міська влада Маріуполя підтримала ініціативу команди та запропонувала приміщення бібліотеки ім. Короленка для реалізації активностей проєкту. Створення 1991 Маріуполь стало можливим завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Дякуємо команді 1991 Маріуполь змістовну зустріч та дружню робочу атмосферу!