Декілька років ДонДУУ співпрацює з Британською Радою в Україні за різними напрямами: розвиток лідерського потенціалу університетів України, підтримка ініціативи супроводження освітніх програм в галузі конфліктології, проєкт по підтримці переміщених університетів за участі Британської Ради. Відмінною рисою всіх проєктів є активна участь студентів в реалізації та дисемінації результатів проєктної діяльності та постпроєктна активність. Тому логічною та доволі цікавою стала участь студенства ДонДУУ в програмі Active Citizens Camp від Британської Ради в Україні. У місті Суми зібралися більше, ніж 30 лідерів з різних закладів вищої освіти, де з 3 по 7 лютого, студенти з 26 міст України знайомились з містом Суми, Тростянецькою ОТГ та з її історією успіху. Дискутували про цінності та виявляли свої власні, читали «живі книги» – спілкувалися з видатними людьми Сумщини, розуміючи, що люди і є обличчям міста. Цікавим є досвід участі в симуляційних іграх та тімбілдінґових вправах, знайомство з лідерами думок та виховання відчуття громадської приналежності з метою її трансляції на містах постійного проживання та навчання через реалізацію проєктної діяльності в т.ч, а також формування соціального капіталу. Побажанням фасилітаторів Active Citizens Camp стало впровадження власних задумів задля подальшого руху з метою змін в громаді та країні в загалі на найкраще. Якщо ви відчуваєте в собі потенціал до змін та маєте ідеї до їх започаткування, вам допоможе представник студентства, що відвідав Табір Active Citizens Панга Геннадій (студент 3 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки»), а за детальною інформацією та підтримкою звертайтесь до представників Центру міжнародного співробітництва ДонДУУ.