З 5 жовтня по 20 грудня  у Донецькому державному університеті управління тривала благодійна акція до Дня Святого Миколая. День Святого Миколая – свято, яке кожного з нас повертає у дитинство. Продовжуючи славну традицію, викладачі та студенти привітали вихованців Маріупольської загальноосвітньої школи–інтернату №2. Студенти навідалися до вже знайомих хлопців і дівчат та весело провели час за іграми і цікавими діалогами!  Святий Миколай подарував кожному хлопчику та дівчинці приємні подарунки та  солодощі. У свою чергу діти поділились своїми бажаннями та цілями на майбутній рік. В подяку за привітання та вихованці інтернату подарували студентам маленькі ялиночки, які зробили власноруч. Дякуємо усім, хто залучився до цієї акції. Незважаючи на фінансові труднощі, дорослі не залишаються байдужими і використовують всі можливості допомогти дітям, обділеним долею. А найбільша вдячність для дорослих – це щасливі очі дітей, їх радісні усмішки та дзвінкий сміх.