Остання номінація за переліком, але не за значенням - «‎Хореографія». Танець – це мистецтво, яке виражає почуття та дозволяє намалювати в уяві цілий сюжет тільки завдяки рухам.

ІІІ місце посіла студентка факультету економіки Анастасія Арабаджи із запальним номером «‎Осінній Reggaeton».

ІІ місце зайняла Анастасія Сорокіна, студентка факультету менеджменту з танцем, який назвала «‎Bored in a house».

Для вітального слова, оголошення переможця в номінації “Хореографія” та володаря Кубку ректора передаємо слово ректору Донецького державного університету управління Світлані Маровій,

Ми дуже вдячні всім, хто зважився увійти в історію Донецького державного університету управління та разом із оргкомітетом відновити такий дійсно яскравий студентський фестиваль «‎Дебют - 2020», навіть не дивлячись на такий незвичний формат. Всі ви вже вписані на сторінки літопису університету та ми дуже пишаємося вами.

До Вашої уваги Протокол з оцінками журі та результатами голосування в ТікТок

завантажити

Дивіться також:

Результати в номінації "Інструментальний жанр"

Результати в номінації "Пародія"

Результати в номінації "Відеоролик про студентське життя"

Результати в номінації "TikTok Challenge"

Результати в номінації "Joker"

Результати в номінації "Вокал"