Традиційно в рамках Всеукраїнського тижня права кафедрою спеціально-правових дисциплін ДонДУУ був ініційований конкурс дитячого малюнку «Право очима дитини», учасниками якого стали діти з дитячого будинку «Центр опіки». Перший тур конкурсу проходив на кафедрі спеціально-правових дисциплін, другий – під час виставки у холі 2 корпусу ДонДУУ. Переможцем конкурсу одноголосно була обрана Тетяна Матросова, яка цього року на конкурс подала одразу дві роботи, одна з яких і здобула перше місце. 19 грудня 2019 р. студенти спеціальності «Право» вирушили із привітаннями до «Центру опіки». Студенти вручили цінні подарунки переможниці та іншим учасникам конкурсу малюнків. Завдяки коштам, зібраним небайдужими студентами та співробітниками університету в рамках благодійної акції «Скарбничка добра», стало можливим придбати та вручити подарунки до Дня Святого Миколая всім дітям «Центру опіки». Діти презентували гостям невеличку святкову виставу, присвячену річниці заснування дитячого будинку, та солоденьких "миколайчиків", яких старанно випікали напередодні. Ми щиро дякуємо всім, хто підтримав акцію та відкрив свої серця для доброї справи!