28 вересня в нашому місті відбулась «Маріупольська Десятка» - перший масовий біговий захід центральними вулицями Маріуполя і узбережжя Азовського моря! Уже вдруге активні маріупольці пробують свої сили в забігу. Організаторами виступили Управління молоді та спорту Маріупольської міськради, КП «М-спорт», Top Runners. Реєстрація учасників почалася о 8:00, вже о 8:30 для бігунів провели розминку тренери. Зі сцени учасників привітали начальник Управління молоді та спорту Олексій Казанцев і директор «М-спорт» Едуард Мельник. Вони побажали маріупольцям здоров'я, сил і удачі в забігу. А рівно о 9:00 стартували учасники дистанцій на 5 і 10 км. Відразу ж за ними перевірити свої сили вирушили шанувальники скандинавської ходьби. Всього в заході взяли участь близько 3500 спортсменів - це новий рекорд. Студенти кафедри менеджменту виробничої та невиробничої сфери ДонДУУ не стали виключенням та також взяли учать у заході. Учасники заходу відзначають, що осіння "Маріупольська десятка" вдалася - було атмосферно, емоційно і весело.