30-31 січня у рамках проєкту «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку», що здійснюється Програмою ім. Фулбрайта в Україні за фінансової підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, команда ДонДУУ взяла учать у дводенному семінарі «Фандрайзинг та взаємодія з громадою» (Український католицький університет (УКУ), м. Львів). Захід проходив в стінах Українського католицького університету, м. Львів. Під час семінару було представлено і обговорено результати SWOT-аналізу, проєкти візії та місії університетів – учасників проєкту. Представники УКУ поділились набутим досвідом: Застосування сучасних інформаційних технологій для створення інноваційного університету (Ярослав Притула, декан факультету прикладних наук УКУ), Особливості та навички фандрайзингу для розвитку ЗВО (Наталія Климовська, проректор УКУ з розвитку та комунікацій). А запрошені тренери провели низку лекцій за темами: «Тридцять способів мобілізувати громаду та залучити ресурси» (Руслан Краплич, член Ради директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких, керівник проєктів «Карітас Спес» в Україні) та «Налагодження ефективної взаємодії ЗВО з працедавцями» (Христина Мартиняк, менеджерка освітніх проєктів Львів ІТ Кластеру). Робота команди триває над розробкою і написанням стратегічного плану розвитку університету.