16 вересня Студентська Рада Університету Управління провела екскурсію "Місто-музей". Захід був націлений на інтеграцію першокурсників та ознайомлення студентів з інших міст з архітектурною та культурною історією Маріуполя.

В рамках екскурсії студенти дізналися історію одних з найвизначніших архітектурних пам'яток Маріуполя, таких як Драматичний Театр, будівлі кінотеатру "Перемога", та минулого готелю "Континенталь". Крім того, студенти малу змогу відвідати музей імені А.І. Куїнджі, визначного митця, родом з Маріуполя. У ролі екскурсоводів були члени Студентської Ради, що дало змогу створити легку неформальну атмосферу спілкування.

"Вважаю заходи такого формату вкрай доцільними. Було багато першокурсників, які відразу почали включатися в процес, завдяки таким заходам", - ділиться студент Університету Управління Данило Остроух.

В цілому, екскурсія пройшла вдало, студенти дізналися багато нового, мали змогу поспілкуватися, а студенти першокурсники познайомилися зі своїми старшими колегами, які з радістю допоможуть, поділяться своїм досвідом. Велика кількість студентів які проявили інтерес до даного заходу говорить у необхідності систематичних культурно-масових зустрічей, які б згуртовували студентів. Тож Студентська Рада і надалі організовуватиме багато цікавих заходів різного формату. Чекатимемо всіх охочих на наших майбутніх зустрічах.