Щорічно Програма Еразмус + організує всесвітній марафон із презентації та поширення результатів міжнародної  мобільності, досягнень та результатів діяльності Програм Еразмус+ на розвиток реформ в сфері освіти, підготовки, молоді та спорту в різних країнах світу. Цього року найрізноманітніші заходи відбуваються у 56 країнах світу. Докладніше за посиланням.

Українська академічна спільнота теж є серед активних учасників марафону. Протягом трьох днів 15-16-17 жовтня в ефірі  проводяться презентації, квести, фестивалі, концерти, будуть звучати успішні історії українців, які вже скористались можливостями Еразмус. Ознайомтеся з програмою заходів тут

Донецький державний університет управління теж приєднався до масштабного флешмобу святкування Програми Еразмус+ у 2020 році!

15 жовтня ДонДУУ відбувся вебінар  «Можливості міжнародної освіти за програмою Еразмус+»,  яка була організована Центром міжнародного співробітництва для студентів та аспірантів університету. Наш #ErasmusDays розпочався з відео-привітань від Представництва Європейського Союзу в Україні та Національного Еразмус+ офісу в Україні.

Понад сімдесят учасників заходу мали можливість дізнатись про міжнародну освіту та відповідні програми, обговорити можливості навчання в європейських університетах-партнерах ДонДУУ протягом одного семестру, переконатись в актуальності вивчення англійської мови, поставити питання студентам-випускникам програм міжнародної мобільності минулих років.

Для тих хто не мав змогу доєднатися до вебінару пропонуємо його запис

Центр міжнародного співробітництва  висловлює щиру подяку Катерині Чаленко, учасниці програми мобільності Еразмус+ в університеті Салерно (Італія)  2017 року, за цікаву презентацію та обмін досвідом.

Нагадуємо, що кожен із студентів, аспірантів, та викладачів може взяти участь у міжнародних програмах мобільності та вже зараз спланувати свою успішну кар’єру, отримавши міжнародний досвід.

Звертайтесь будь ласка до нас за інформацією, ми будемо раді допомогти Вам зробити правильний вибір!

Центр міжнародного співробітництва ДонДУУ