21‒30 жовтня 2019 р. в Донецькому державному університеті управління завдяки зусиллям кандидата філологічних наук, доцента кафедри гуманітарних дисциплін В. В. Орєхова та за активної участі студентів відбувся перший етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Метою заходу стало вшанування творчої спадщини Кобзаря, виявлення творчо обдарованих студентів – знавців Шевченкового слова. Більшість учасників конкурсу успішно впоралися з запропонованими завданнями, продемонстрували обізнаність у віхах життєвого шляху й багатому літературному доробку Тараса Григоровича, вміння творчо мислити,  грамотно й доладно викладати свої думки на папері. Переможцями І етапу конкурсу у цьому році стали студенти: Ісаєва Анастасія (гр. П-18 - І місце), Губченко Владислав (гр. П-18 - ІІ місце), Крот Вероніка (гр. ММ-18 - ІІІ місце). Щиро вітаємо наших переможців!