10.12.2019 року на базі Донецького державного університету управління була проведена III Міжнародна науково-практична конференція «Кальміуські правові читання: Актуальні проблеми держави та права». У конференції взяли участь вітчизняні та зарубіжні науковці, представники місцевих органів влади і управління, Спеціальної Моніторингової місії ОБСЄ в Україні, Благодійної організації «Благодійний фонд право на захист», інших організацій та громадськості. В ході обговорення виступів і дискусій, обміну результатами наукових досліджень, практичним досвідом, інноваціями, стратегічним баченням державної політики в сфері юриспруденції, були з'ясовані актуальні питання держави та права. Запропоновані науково-практичні рекомендації та державно-управлінські механізми щодо забезпечення ефективної, дієвої правової охорони прав і свобод  в Україні. За результатами матеріалів, що надійшли на адресу конференції підготовлено збірник тез доповідей. До нових зустрічей у Донецькому державному університеті управління, який завжди відкритий до співпраці, до обговорення актуальних питань, що постають перед українським суспільством, до обміну кращим досвідом з нашими вітчизняними й міжнародними партнерами задля сприяння впровадженню європейського та світового досвіду в сфері юриспруденції.