Університетські роки – це не тільки навчання та отримання диплому. Це й активне життя. У цьому році в Університеті управління було сформовано футбольну команду, яка вже встигла дебютувати та показати себе у грі. Єгор Турський, капітан команди, розповів про враження від першої гри та про плани команди на майбутнє.

Команда Університету управління дебютувала в міжуніверситетській Спартакіаді, де зайняла 3 місце. Як пройшла гра?

Так, вірно, команда нашого університету дебютувала в міжуніверситетській Спартакіаді та зайняла почесне 3 місце. Всі хлопці дуже переймалися, бо хотіли з гідністю представити університет.

Ми дивилися, як буде поводити себе суперник, так як ще не зустрічалися з ним у грі. Перша половина першого тайму нам вдалась, потім пропустили гол і побігли вперед відіграватися. Пропустили ще один, бо грали дійсно з сильним суперником, який потім вийшов у фінал. У перерві намагалися настроїтися на другий тайм, але все таки суперник був сильніше за нас, але хлопці дійсно всі боролися і билися до кінця.

Як проходила підготовка?

Завдяки нашому керівництву, ми збиралися та тренувалися, награвли зв’язки, будували костяк команди, мабуть не так багато, як треба було, але це принесло свої плоди.

Розкажіть трохи про команду. Чи є професійні гравці?

Команда була добре згрупована, так як в нас було по 2 гравці майже на всі позиції. Професійних гравців не було, але у багатьох хлопців є професійна футбольна школа за плечима. І це не аби що, бо всі розуміють тактику гри і як треба діяти у різних ситуаціях.

Наскільки важливі взаємовідносини у команді для досягнення результатів?

Взаємовідносини у команді – це найголовніше, бо кожен повинен з повагою ставитися один до одного, повинен стояти горою за всіх. Якщо можна так сказати, один у полі не воїн. Мені дуже пощастило, що у нас склалася така дружня і сильна команда!

Як адміністрація та студентське самоврядування підтримує команду?

Хочу сказати велике дякую всій адміністрації та студентському самоврядуванню. Вони робили все, щоб нам було комфортно тренуватися. Наприклад, якщо час тренування збігався з парами, домовлялися з викладачами, також виділяли кошти на те, що потребує команда: футбольний м‘яч, форма, вода, їжа. Зауважу,що тільки у нашої команди була футбольна форма з символікою університету. А після закінчення змагань команді була надана не тільки подяка, але і приємний грошовий бонус.

Які плани на майбутнє?

Плани у нас грандіозні! Насамперед ми хочемо у наступних змаганнях отримувати лише золоті медалі. А якщо дивитися ширше, то плануємо брати участь в усіх змаганнях. Я кажу не тільки міні футболі, але і у великому футболі. Я впевнений, що у нашому університеті є багато хлопців, які люблять спорт та хочуть пропагувати здоровий образ життя.

Ще раз хочу сказати дякую кожному члену команди, всій адміністрації та студентському самоврядуванню за все, що вони зробили для нашої перемоги!

Перша бронза футбольної команди Університету управління