03 червня 2021 року відбулась Конференція трудового колективу Донецького державного університету управління.

До порядку денного було включено питання щодо висування кандидатури для участі у виборах ректора ДонДУУ, які відбудуться 21 вересня 2021 року.

Трудовий колектив одностайно підтримав кандидатуру доктора наук з державного управління, професора Світлани Марової та запропонував їй прийняти участь у виборах ректора та знову очолити Донецький державний університет управління.

Виступаючі відзначили стрімкий розвиток університету, зростання його контингенту, рейтингів, розвиток матеріальної бази, підвищенн яйого авторитети у громаді Маріуполя.

Доповнено:

Міністерство освіти і науки України внесло до Донецкького державного університету управління для голосування кандидатуру Марової Світлани Феліксівни - претендентки на посаду ректора Донецького державного університету управління.

2 липня в Університеті управління пройшла зустріч професорки, претендентки на посаду ректора Світлани Феліксівни Марової  зі студентським активом та представниками органів студентського самоврядування