Відбулась чергова зустріч учасників проекту "Майстерня молодіжного самоврядування" в форматі on-line workshop «Врегулювання конфліктів за принципами Інженерії порозуміння», де поєднали зусилля пошуку синергії емпатії студенти та викладачі ДонДУУ, представники місцевого самоврядування, бізнесу, соціального сектору та громадських організацій.
Протягом заходу учасники мали можливість ознайомлення з інноваційними світовими методами миротворчих практик та сформувати навички ефективної комунікації у конфліктних ситуаціях за принципами Інженерії порозуміння, сформування навичок побудови конструктивного діалогу у громадах та між соціальними групами зокрема в кризових ситуаціях, надання особливої уваги навичкам усвідомлення у конфлікті.
Дякуємо тренеркам -  психологу, медіатору та сертифікованому фахівцю з відновних практик та з практичної фасилітації Акімченковій М.В. та психологу, психотерапевту, сертифікованому фахівчині з трансформації та супроводу конфліктів Єхаловій Л.В. - за продемонстровані на практиці знання, що сприятимуть налагодженню ефективної комунікації на особистому та суспільному рівнях.
Воркшоп проведено за підримки міжнародної миротворчої організації ПАКС Нідерланди (Fund Peace Movement PAX), ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір гідності», ГО «Центр громадянських ініціатив «Суспільний вимір» у партнерстві з ГО «Центр адаптивного лідерства та територіального розвитку» та кафедрою публічного управління та адміністрування Донецького державного університету управління.