10 червня в рамках загальнообласної декади «Знайдемо роботу разом!» фахівці Маріупольського міського центру зайнятості провели молодіжний фестиваль для випускників професійно-технічних навчальних закладів.

Учасники мали змогу удосконалити навички самопрезентації, оцінити власні можливості та потребу у працевлаштуванні, активізувати зусилля щодо ефективного пошуку роботи та поспілкуватися з роботодавцями.

Студенти Донецького державного університету управління були волонтерами на одній з п'яти локацій, передбачених програмою заходу.

Вони допомагали гостям фестивалю шляхом арт-техніки професійний колаж «Кроки до омріяної роботи» будувати плани пошуку роботи та систематизувати ресурси, необхідні для досягнення головної мети - працевлаштування.

Також студенти мали можливість прикрашати приміщення до початку фестивалю та стали в нагоді відвідувачам, які хотіли зробити гарні фотографії у фотозоні.

Дякуємо Маріупольському міському центру зайнятості за такий чудовий захід та можливість стати його частиною!