Шановні студенти! Раді вам повідомити, що з сьогоднішнього дня у кожного з вас з'явився особистий аккаунт в MS Office365 для навчальних закладів! Це означає, що ви стали володарем: - онлайн версій додатків Word, Excel, PowerPoint та інших зі складу MS Office; - електронного ящика в домені edu.ua, що означає доступ до студентських знижок і пропозицій від багатьох світових брендів. Наприклад ви можете скористатися студентською підпискою на Apple Music та багато чого ще; - безлімітне хмарне сховище від Microsoft; - можливість підключатися до онлайн-занять викладачів ДонДУУ через MS Teams. І це далеко не повний перелік пропозицій, які ви отримуєте, завдяки співпраці Microsoft та Донецького державного університету управління. Запитуй аккаунт у свого менеджера групи!

Щоб перевірити актуальність вашого облікового запису, просимо перейти за посиланням та проголосувати за новий лого ДонДУУ. Проголосуйте та допоможіть конкурсній комісії прийняти рішення. Ваша думка дуже важлива для нас. До конкурсної комісії увійдуть представники менеджменту університету, члени наглядової ради, представники профспілки та студентського самоврядування