За багаторічний досвід імплементації проектів за програмою ЄС Еразмус+ напряму ім. Жана Монне ДонДУУ отримав нагороду! Донецький державний університет управління одним із перших розпочав реалізацію проектів ім. Жана Монне в Україні і на сьогоднішній день залишається єдиним навчальним закладом де реалізовано сім проектів:

1. 2006-2009 рр. – проект з викладання навчального модулю «Європейська економічна інтеграція» , координатор Батченко Л.В.
  2. 2008-2009 рр. – проект «Інститут поглибленого навчання «Архітектура Європейської безпеки: інтеграція, кооперація чи конфронтація?», координатор Маляренко Т.В.
  3. 2009-2012 рр. – проект з викладання навчального модулю «Європейська соціальна політика та моделі соціального партнерства», координатор Діденко Н.Г.
  4. 2010-2013 рр.– проект «Кафедра Жана Монне «Сучасні проблеми економіки та бізнесу ЄС», координатор Батченко Л.В.
  5. 2011-2014 рр. - проект з викладання навчального модулю «Міжкультурна Європа: різноманіття та соціальна єдність», координатор Сікорська І.М.
  6. 2011-2015 рр. - проект «Центр Досконалості Жана Монне у ДонДУУ», координатор Батченко Л.В.
  7. 2014-1017 рр. – проект «Кафедра Жана Монне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні», координатор Діденко Н.Г.

Перелік проектів демонструє мультидисциплінарність  навчальних курсів та інтелектуальний потенціал  ДонДУУ щодо реалізації вищевказаних проектів. Тематика проектів різноманітна та      включає проблеми з економіки ЄС , європейської соціальної політики, державного управління, міжкультурного діалогу та європейської безпеки. В рамках проектів були розроблені нові навчальні дисципліни, організовані публічних лекції, семінари та конференції із запрошенням видатних доповідачів з академічних кіл та політичних діячів. 10 грудня 2019 року  Ірина Сікорська, завідувач відділом з міжнародних зв’язків, провела зустріч з викладачами, де презентувала процес підготовки проектної заявки програми Еразмус+ напряму ім. Жана Монне. Сподіваємось, що наступного року ДонДУУ буде звучати серед переможців!