У Донецькому державному університеті управління навчаються найкращі та найталановитіші студенти. Вони успішно проявляють себе у різноманітних напрямках – від навчання і науки до проєктної та культурно-масової діяльності.

Ми завжди пишаємося вашими успіхами, разом із вами засмучуємося, якщо у вас щось не виходить і дуже хочемо, щоб студентське життя було наповнене яскравими емоціями, незабутніми враженнями та радістю перемог.

У Міжнародний день студента ми хочемо віддячити вам за плідну працю в ім’я розвитку нашого університету на теренах Маріуполя. Ми раді привітати наших найкращих студентів.

Подяку ректора ДонДУУ оголошено:

За успіхи у навчанні, перемоги та призові місця на Всеукраїнських олімпіадах:

За наукові досягнення, перемоги та призові місця на Всеукраїнських конкурсах наукових робіт:

За активну громадську діяльність в органах студентського самоврядування, молодіжній раді Маріуполя, та за проєктну діяльність:

За активну участь у культурному житті університету:

За спортивні досягнення, пропаганду здорового способу життя:

За розвиток волонтерського руху ДонДУУ:

Ми обов'язково нагородимо наших найкращих студентів як тільки це стане можливим.
Ще раз вітаємо зі святом!