1 жовтня у Донецькому державному університеті управління відбулося засідання Вченої ради. Це була перша очна зустріч членів Вченої ради з моменту оголошення карантину. Воно розпочалося з урочистостей на честь Дня працівників освіти. Ректорка Світлана Марова привітала викладачів та співробітників ДонДУУ з професійним святом.

«Наша робота дуже складна та відповідальна. Ми з вами відповідаємо за людей. Не тільки за їхні життя та здоров’я, але й за те, якими вони виростуть, якими стануть фахівцями, як складеться їхня кар’єра. Це все у наших руках. Я впевнена, що для вас робота – не просто обов’язок, але й справа усього життя», Світлана Марова, ректорка ДонДУУ.

У гості до університету також завітав заступник міського голови Маріуполя Сергій Орлов, щоб привітати наших освітян. Він акцентував увагу присутніх на плідній сумісній праці ДонДУУ та міської ради Маріуполя та висловив надію, що й надалі дружні стосунки будуть тільки набирати обертів, а наші студенти обов’язково займуть вакантні місця у різних структурах та підприємствах міста.

Сергій Володимирович від імені міського голови та обласної адміністрації нагородив наших викладачів та співробітників Подяками за наполегливу сумлінну працю, високий професіоналізм щодо реалізації державної політики у сфері освіти та вагомий особистий внесок у становленні університету у місті Маріуполі і презентував їм пам’ятні подарунки.

Світлана Феліксівна також подякувала всім за невтомну працю під час карантину та від імені університету нагородила викладачів ДонДУУ грамотами та подяками за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у підготовці висококваліфікованих спеціалістів, виховання студентської молоді та у зв’язку з Днем працівників освіти.

Після урочистостей відбулось засідання вченої ради, з порядком денним та прийнятими рішеннями Ви можете ознайомитись за посиланням

Маємо надію, що у найближчий час епідеміологічна ситуація покращиться та омине усіх колег та студентів.