31 серпня в IT-хабі «Spalah» відбулися установчі збори Молодіжної ради Маріуполя, під час яких молоді лідери міста презентували свої проєкти «Моє перше рішення в Раді».  35 активних та ініціативних молодих мешканців Маріуполя віком від 14 до 35 років увійшли до складу сформованої Ради.

Донецький державний університет управління будуть представляти одразу троє студентів:
Анастасія Хлистова (П-18),
Володимир Юсип (П-18),
Геннадій Панга (КН-17).

Для обраних членів Ради Українською академією лідерства  буде організовано воркшоп «Стратегічне планування та проєктний менеджмент». Згодом  молоді лідери візьмуться до розподілу по комітетах, аби вести свою діяльність якомога ефективніше. Попереду знайомство та тісна співпраця задля розвитку нашого міста.

Побажаємо новій Молодіжній раді наснаги у перетворенні Маріуполя в молодіжну столицю України!