На відзначення Дня соборності України 22 січня 2020 р. в Донецькому державному університеті управління відбувся навчально-виховний захід для студентів молодших курсів. Учасники прослухали та обговорили лекцію доцента кафедри гуманітарних дисциплін, к.і.н. Наталі Малярчук «Українська соборність: історія і сучасність», присвячену основним етапам становлення української нації та держави, осмисленню ролі ідеї української соборності в історичній ретроспективі та на сучасному етапі, традиціям святкування Дня соборності – другої за значенням дати в переліку державних свят. У межах заходу учасникам було презентовано документальний фільм «Українська революція 1917-1921 років. Як творилася держава», створений Інститутом національної пам'яті України.