В рамках протоколу про співпрацю між Донецьким державним університетом управління та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES Україна) розпочато викладання курсу «Демократія: від теорії до практики».

Метою курсу є розвиток знань, навичок і ставлень, які пов’язані з ефективною участю молоді в демократичних процесах країни в цифрову епоху.

Особливістю навчання є використання інтерактивних методик викладання. Завдяки спеціально розробленим вправам та передбаченою курсом проектною роботою, студенти ефективно засвоюють знання й розуміють, як використовувати їх на практиці.
В основі курсу – три складові:

•    навчальна програма і матеріали курсу;
•    інтерактивні методики викладання громадянської освіти;
•    проект громадської дії, який розроблюють і реалізовують студенти.

Курс охоплює теми ґендерної рівності, виборчих систем, прав меншин, забезпечення інклюзивності та доступності осіб з інвалідністю, громадянських прав, належного врядування, верховенства права, медіаграмотності, використання цифрових технологій, ролі молоді в демократичних процесах тощо.

Дисципліну в цьому семестрі будуть опановувати 12 здобувачів освіти на рівні бакалавр, 40 магістрів та 1 здобувач ступеня доктор філософії, які вже отримали в рамках проекту «Громадянська освіта» підручники та посібники для успішного вивчення курсу.

Ініціатива реалізована за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) та британської допомоги від уряду Великої Британії (UK aid).

Ми навчаємось демократії, щоб робити зміни до найкращого в рідній країні!