Шановні студенти та аспіранти!

Прийшов час розповісти Вам про зміни у вивченні англійської мови з нового семестру 2020-2021 навчального року.

Це буде дійсно унікальна можливість для вас удосконалити навички володіння англійською, яка зараз просто необхідна для впевненої та амбітної людини 21 сторіччя.

Що зміниться:

1. Збільшено кількість годин на вивчення іноземної мови.
Від тепер заняття з англійської мови абсолютно у кожного студента будуть проходити 2 рази на тиждень, що дасть змогу більше попрацювати над такими важливими скілами як speaking, reading writing, listening. Заняття з іноземної мови заплановано на першу пару (9.00-10.20) та четверту пару (14.20-15.40). Тобто, один раз на тиждень практичне заняття буде на першій парі, а один раз на тиждень, в інший день, на 4 парі.

2. Формування груп із вивчення мови за рівнями.
Можливо раніше вам було не зовсім зручно вивчати мову, коли в одній групі були студенти різних рівнів: хтось мав досвід практики мови за кордоном, а хтось тільки опанував фразу “London is the capital of Great Britain” із яскравим українським акцентом. Тому ми вирішили, щоб максимально уникнути таких ситуацій та зробити кожне заняття на 100 % ефективним, групи будуть формуватися згідно рівня володіння мови.

Цьогоріч на початку вересня кожен студент складе письмовий онлайн тест на знання граматики та пройде співбесіду з викладачем кафедри іноземних мов ДонДУУ. Ми бажаємо допомогти кожному та створити комфортні умови для вивчення англійської мови. Тому, не варто хвилюватися: тестування допоможе вам визнати свій рівень та разом із студентами такого ж левелу далі опановувати мову. Ще однією особливістю буде те, що в групі можуть опинитися студенти різних курсів та навіть спеціальностей, але звісно ми будемо враховувати, щоб ви мали однаковий профіль навчання.

З 2 до 4 вересня представники кафедри іноземних мов організують інформаційні зустрічі зі студентами кожного факультету (розклад буде оголошено окремо) та більш детально розкажуть про формат навчання. Далі протягом тижня студенти будуть проходити онлайн тестування та усну співбесіду. І вже 14 вересня кожен студент, який пройшов тестування, буде розуміти в якій групі та з яким викладачем буде вдосконалювати мову в цьому році.

Ми розраховуємо, що в цей же час тестування та співбесіду пройдуть і абітурієнти, які вступають на перший курс бакалаврату та магістратури.

Якщо у вас залишились питання про новий підхід до вивчення англійської мови у ДонДУУ, будь ласка, обов’язково запам’ятайте їх, і вже зовсім скоро, під час інформаційних зустрічей, ми обов’язково на них відповімо.

Із нетерпінням чекаємо початку нового навчального року та зустрічі з кожним із вас.

З повагою,
Завідувач кафедри іноземних мов,