2021 рік вже на порозі! Донецький державний університет управління не міг залишитися осторонь Christmas mood. Тому ми вирішили провести святковий конкурс для студентів, викладачів та співробітників ДонДУУ.

Через карантинні обмеження конкурс пройшов онлайн на TikTok-каналі університету.

За час проведення Новорічного конкурсу до оргкомітету надійшло 16 яскравих відеоробіт від студентів різних курсів та викладачів, які зібрали майже 10 000 переглядів та 1480 вподобань.

Підбивали підсумки фестивалю 5 неупереджених членів журі:

• Вікторія Попова - директор Центру корпоративної культури та зв’язків з громадою, голова оргкомітету Новорічного конкурсу;

• Олена Пермякова - фахівець Центру корпоративної культури та зв’язків з громадою, член оргкомітету Новорічного конкурсу;

• Андрій Стойка - завідувач кафедри туризму, доктор наук з державного управління, професор;

• Віолетта Василевич - голова профспілки працівників;

• Наталія Осиченко - представник Студентської ради.

Оргкомітет конкурсу вирішив не ділити роботи за номінаціями, а оцінювати їх у загальному заліку. Тож учасники, що посіли перші три місця за результатами голосування журі та глядачів у TikTok отримають подарунки від профспілки ДонДУУ.

А теперь настав час переходити до оголошення переможців!

Дійсно підняв настрій та посів ІІІ місце у конкурсі студент факультету права і публічного управління Владислав Бридня.

@dsumeduua

Владислав Бридня, ф-т права. Номінація "Новорічний Joker".Це відео, в якому я показував персожів, пов'язаних з новим роком, підніме вам настрій))

♬ оригинальный звук - DSUM_House

З привітаннями до шановних студентів звернулася викладачка кафедри туризму Катерина Горюнова та посіла ІІ місце.

@dsumeduua

Катерина Горюнова, кафедра туризму. Номінація "Новорічне привітання". Завзята викладачка VS Шановні студенти

♬ оригинальный звук - DSUM_House

Катерина Анатоліївна надіслала два дуже теплих звернення до своїх улюблених студентів, які записала разом із членами своєї родини.

♬ оригинальный звук - DSUM_House

І нарешті І місце у Новорічному конкурсі від Університету управління посів Данило Остроух, студент факультету права і публічного управління. Данило привітав усіх із прийдешніми святами піснею, яку написав сам.

@dsumeduua

Данило Остроух, ф-т права і публічного управління. Новорічне привітання - Сумна радість

♬ оригинальный звук - DSUM_House

Вітаємо наших переможців! Вони отримають грошові подарунки у розмірі 1000 грн. під новорічну ялинку.

Дякуємо профспілці ДонДУУ за допомогу у проведенні конкурсу та підтримку.

Всім учасникам, а також усьому ДонДУУ бажаємо творчої наснаги та чудового Нового року!

До Вашої уваги Протокол з оцінками журі та результатами голосування в ТікТок
завантажити