Шановні першокурсники, вітаємо в дружній родині Донецького державного університету управління!

Запрошуємо Вас на організаційні збори, що відбудуться:

Факультет менеджменту
спеціальність «Менеджмент»
11 вересня о 10.50
аудиторія 406 навчального корпусу № 1 (вул. Карпінського, 58)

Факультет економіки
спеціальності «Економіка підприємства», «Управління персоналом та економіка праці», «Маркетинг», «Туризм», «Облік і оподаткування», «Комп'ютерні науки», «Фінанси, банківська справа та страхування»
11 вересня о 14.30
в аудиторії 204 навчального корпусу № 2 (вул. Аеродромна, 7)

Факультет права та публічного управління
спеціальності «Право», «Соціологія», «Соціальна робота»
11 вересня о 14.00
в аудиторії 104 навчального корпусу № 2 (вул. Аеродромна, 7)

Під час зборів Ви познайомитесь з ректоратом університету, деканом, гарантом Вашої освітньої програми, отримаєте інформацію щодо організації освітнього процесу в ДонДУУ, питань стипендіального забезпечення, розміщення в гуртожитку та багато іншого.

Інформаційно-аналітичний центр ДонДУУ поінформує Вас про можливості особистих кабінетів студента, корпоративну електронну пошту та платформу Moodle, що використовується для організації дистанційного навчання.

Студентське самоврядування та Центр корпоративної культури  запросять Вас до активної участі у студентському житті університету.

Кафедра іноземних мов ДонДУУ презентує Вам підхід до викладання іноземних мов. Більше про це Ви можете дізнатись з інформаційоного ролику.

Для того, щоб зарахувати Вас до групи з вивчення англійської мови, в якій Ви зможете покращувати навички володіння англійською мовою,  нам необхідно встановити Ваш базовий рівень володіння мовою.

Для цього просимо всіх першокурсників до організаційних зборів 11 вересня пройти онлайн тестування з граматики.

Після організаційних зборів викладачі кафедри іноземних мов проведуть з Вами коротку співбесіду, яка разом з результатами тестування з граматики допоможуть нам визначити для Вас найкращу групу.

Будь ласка, не слід сприймати це тестування та співбесіду як іспит чи якусь перевірку, Ви не отримуватиме жодних оцінок за них. Ми робимо це виключно для того, щоб розподілити Вас до групи, що буде найефективнішою для Вас.

До зустрічі на організаційних зборах!

Не забудьте пройти тестування )))

Ректорат ДонДУУ