Вітаємо студентку групи ПУтаА-м19з,  Завалішину Валерію Генадієвну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування"!

Диплом переможця ІІІ ступеня за підготовку наукової роботи  Завалішиної В.Г. на тему «Шляхи вирішення питань соціального захисту дітей в Україні: проблеми та перспективи» повнив скарбничку досягнень кафедри публічного управління та адміністрування!

Робота містить пропозиції та практичні рекомендації щодо розвитку системи соціального захисту дітей в Україні через удосконалення механізму надання соціальних послуг сім’ям, які знаходяться в складних життєвих обставинах, потребують допомоги та соціального захисту дітей. Авторкою запропоновано інноваційні підходи щодо удосконалення вітчизняної системи соціального захисту дітей та механізмів надання соціальних послуг сім’ям, що потребують допомоги, а також стимулювання зацікавленості суспільства до проблематики захисту прав дитини з залученням населення громад до вирішенні проблем соціального  захисту дітей. Ці аспекти обумовлюють актуальність та практичне значення результатів дослідження для практичного впровадження в діяльність органів місцевого самоврядування в контексті формування ефективних правових та соціально-гуманітарних взаємин між учасниками процесів соціального захисту населення.

Матеріали наукового дослідження частково використовувались Управління соціального захисту дітей Маріупольської міської ради при реалізації проектів Стратегії сталого розвитку Маріуполя до 2020 року та корегуванні програм соціально-економічного розвитку, а також використовувались при корегуванні програм і викладанні дисциплін «Соціальний менеджмент», «Менеджмент соціального забезпечення». «Соціально-гуманітарна політика»  в Донецькому державному університеті управління.

Науковий керівник – завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, д.е.н., доцент Чечель А.О. нагороджена грамотою організаційного комітету конкурсу за високий науково-педагогічний професіоналізм в підготовці переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування" у 2019/2020 навчальному  році.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових успіхів!