Випускник бакалаврату з соціології Станіслав Ярун став переможцем конкурсу сценаріїв  відеороликів від поліції Донеччини, присвячених боротьбі з наркоманією, що проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Його сценарій про хлопця, який через пристрасть до наркотиків, не помітив смертельну хворобу матері, втратив не тільки себе, а й єдину рідну людину, був визнаний кращим серед 46 сценаріїв, поданих на конкурс.

Під час студентської практики Станіслав мав досвід спілкування з людьми, що відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Бажання допомогти людям з наркотичною залежністю змінитися, вберегти їх від скоєння правопорушень, надихнуло його написати сценарій відеоролика.

За перемогу в конкурсі, в Міжнародний день боротьби зі зловживання наркотичних засобів та їх незаконним обігом, начальник Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Донецькій області Олександр Мусенко нагородив Станіслава Яруна гірським велосипедом.

Зйомки соціального відеоролика за сценарієм Станіслава вже розпочато й незабаром ролик з'явиться на екранах. Станіслав же наразі успішно склав ЄВІ з англійської мови й готується до вступу в магісратуру з соціології на ОП «Врегулювання конфліктів і медіація», а також   виношує нові творчі плани. Бажаємо успіхів!