9-10 грудня 2020 року на базі Одеського національного політехнічного університету відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності 073 «Менеджмент» за освітньою програмою «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Донецького державного університету управління третій рік поспіль приймає активну участь у конкурсі.

Члени журі розглянули кваліфікаційні роботи випускників закладів вищої освіти з усієї України, де здійснюється підготовка бакалаврів та магістрів за спеціалізацією «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», зокрема Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Національного університету «Львівська політехніка», Національного лісотехнічного університету України (м. Львів), Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Київського національного університету технологій та дизайну, Одеського національного політехнічного університету.

За підсумками конкурсу кваліфікаційну роботу магістра Бубнової Юлії Ігорівни нагороджено дипломом І ступеня (керівник – к.е.н., доцент Ткаченко О.Г.).

Випускників нашого вишу відзначено і як призерів конкурсу. Ротаня Ігоря Григоровича нагороджено грамотою у номінації «За найкраще висвітлення спеціалізації досліджуваного об’єкту» (керівник – к.е.н., доцент Дятлова Ю.В.), Чаркіну Світлану Володимирівну нагороджено грамотою у номінації «За високій рівень теоретичного обґрунтування досліджуваної проблеми» (керівник – д.е.н., професор Дятлова В.В.).

Вітаємо переможців і призерів конкурсу, а також їх наукових керівників і бажаємо нових звершень!