22 червня 2020 року в Донецькому державному університеті управління відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Українське суспільство в умовах війни: виклики сьогодення та перспективи миротворення», організована кафедрою соціології управління у партнерстві з кафедрою гуманітарних дисциплін ДонДУУ.

За сталою традицією співорганізатором конференції виступила Українська Миротворча Школа.

Через карантинні обмеження цьогорічна конференція пройшла в Інтернет форматі.

Захід об’єднав 70 науковців, викладачів і здобувачів вищої освіти, військових, практиків, громадських активістів з таких міст України, як Київ, Харків, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Маріуполь, Краматорськ, Бахмут, Покровськ, Бережани тощо, а також міст Тарту (Естонія) та Ченстохова (Польща). Учасники представили 25 закладів вищої освіти, 6 наукових установ, 6 організацій.

За поданими матеріалами готується електронний збірник тез з актуальної проблематики, присвяченої дослідженню феномену сучасних гібридних воєн та загроз; соціологічному аналізу освітніх і культурних процесів, зайнятості населення в умовах війни; соціальній роботі з внутрішньо переміщеними особами, ветеранами АТО / ОСС; миротворчій діяльності.

Висловлюємо щиру вдячність всім учасникам конференції та сподіваємося на подальшу співпрацю!

програма конференції