20-21 травня 2020 року кафедра публічного управління та адміністрування була рада привітати колег та партнерів в рамках щорічної  ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Публічне управління для сталого розвитку: виклики та перспективи на національному та місцевому рівнях". Партнерами конференції вже традиційно стали Національний університет «Києво-Могилянська Академія», Одеський державний екологічний університет, Національне агентство з питань державної служби України, Маріупольська міська рада, ГО «Фонд розвитку Маріуполя», ГО «Центр адаптивного лідерства та територіального розвитку», Вища школа економіки та гуманітаристики (м. Бельско-Бяла, Польща), Európsky Inštitút Ďalšieho Vzdelávania (Slovakia), Paata Gugushvili Institute Of Economics Of Ivane Javakhishvili Tbilisi State University (Tbilisi, Georgia). Спільнота конференції в цьому році поєднала понад 100 зацікавлених представників вищих закладів освіти,наукових установ, органів влади та місцевого самоврядування, бізнес-структур та громадськості , але в умовах карантинних обмежень розгляд матеріалів відбувався  в рамках дистанційного майданчику, що розгорнувся на базі Донецького державного університету управління. До збірнику тез доповідей увійшли матеріали досліджень та  пропозиції від науково-педагогічних та наукових працівників закладів вищої освіти та наукових установ з різних регіонів України (Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Черкаси, Одеса, Черкаси, Полтава, Київ, Хмельницький, Херсон, Краматорськ, Маріуполь, Луганськ), а також інших країн (США, Польща, Грузія, Білорусь), а саме:

• Інститут Паата Гугушвілі економічного факультету Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі (Тбілісі, Грузія)
  • Білоруський державний університет
  • Українсько-американський університет Конкордія
  • Інститут економіко-правових досліджень Національної академії наук України
  • Ужгородський національний університет
  • Науково-дослідний інститут Київського національного університету культури і мистецтв
  • Одеський державний екологічний університет
  • Одеський державний університет
  • Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
  • Харківський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України
  • Одеська національна академія харчових технологій
  • Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького
  • Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Україна
  • Східноукраїнський національний університет імені В. Даля
  • Київський національний торговельно-економічний університет
  • ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»
  • Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова
  • Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького
  • Донецький національний медичний університет (м. Краматорськ)
  • Національна академія державного управління при Президентові України
  • Херсонський державний аграрно-економічний університет, м. Херсон
  • Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»
  • Національний авіаційний університет м. Київ, Україна
  • Одеська державна академія будівництва та архітектури
  • Національний університет «Києво-Могилянська Академія», м. Київ
  • Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова, Одеса, Україна

Також питання, що порушено в рамках конференції, викликали зацікавленість серед державних службовців органів державної влади та  посадових осіб місцевого самоврядування, а також практиків з сфери виробництва та сфери надання послуг. Отже, конференція набула практичного досвіду через участь представників таких публічних інституцій та бізнес-структур та громадських організацій, як:

• Донецької обласної державної адміністрації
  • Виконкому Люботинської міської ради
  • Лівобережного відділення поліції Центрального відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області
  • Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області
  • Департаменту соціальногозахисту населення Маріупольської міської ради
  • Мангушської районної адміністрації
  • ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ»
  • ДОУ АТ «Ощадбанк»
  • ТОВ «Керуюча компанія «Маріупольська інвестиційна група»
  • КНП «Онкологічний диспансер м. Маріуполь»
  • КНП «Одеський обласний центр соціально значущих хвороб» ООР
  • Товариства Червоного хреста України
  • КНП «Консультативно-діагностичний центр»
  • Державна прикордонна служба України
  • КНП «Обласна лікарня інтенсивного лікування м. Маріуполь»

Колектив кафедри публічного управління та адміністрування ДонДУУ висловлює щиру вдячність кожному, хто в цих складних умовах карантинних обмежень долучився до реалізації заходу, бо лише разом ми зможемо зробити позитивні зміни в Україні на шляху рідної країни до сталого розвитку та добробуту! матеріали конференції >