29 травня в ДонДУУ відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми економіки та управління: зовнішньоекономічні, інноваційні та фінансові аспекти», який був організований кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності. Матеріали представлені підчас круглого столу висвітили актуальні питання щодо розвитку економіки та управління в умовах глобалізаційних та інтеграційних процесів, мінливого зовнішнього середовища та циклічних кризових явищ, зокрема таких аспектів, як зовнішньоекономічний, інноваційний та фінансовий, що забезпечують конкурентоспроможність та реалізацію потенціалу пріоритетних галузей і сфер. Висвітлено загальнодержавні проблеми, проблеми регіонів, галузей, промислових комплексів і підприємств. Завідувачка кафедри, д.е.н., професор Валентина Дятлова, звернулась до учасників з побажанням успіхів та плідної наукової роботи, підкреслила, що саме головне – поєднання науки і навчання, використання наукових напрацювань при вивченні навчальних дисциплін. В якості експертів-практиків у обговоренні результатів досліджень прийняти участь засновники та керівники інтернет-гіпермакету Kasta.ua. Активну участь у роботі круглого столу взяли студенти, як денної, так і заочної форм навчання, аспіранти та викладачі. Загалом на круглому столі «Актуальні проблеми економіки та управління: зовнішньоекономічні, інноваційні та фінансові аспекти» було представлено 18 доповідей. За результатами заходу учасники отримали збірник наукових праць та сертифікат, що засвідчує участь у круглому столі.