30 березня 20021 року Ірина Сікорська, завідувач відділу з міжнародних зв’язків, член Національної команди експертів з реформування вищої освіти Еразмус+ провела вебінар для академічної спільноти України з актуальних питань інтернаціоналізації вищої освіти на міжнародному, національному та інституційному рівнях. Захід був ініційовано та організовано Національним Еразмус+офісом в Україні.

В Україні процес інтернаціоналізації, незважаючи на певну активізацію в останні роки, здійснюється за відсутністю національної стратегії та стратегій на інституційному рівні, тому потребує постійної уваги, вивчення та використання міжнародного досвіду, поширення кращих практик, та пошуків механізмів вдосконалення. Під час вебінару мова йшла про сучасні тренди інтернаціоналізації вищої освіти,  успішні та провальні рішення щодо інтернаціоналізації у 2020 році, подолання викликів інтернаціоналізації під час пандемії та багато іншого.

З гордістю Ірина розповідала учасникам вебінару про досвід та досягнення ДонДУУ  в міжнародній діяльності у скрутні часи під час налагодження життєдіяльності університету на новому місці, коли треба було не тільки розбудовувати інфраструктуру університету, але й інтегруватись до місцевої спільноти, заслуговувати довіру місцевих жителів. Університет достойно впорався з цим завданням, і не в останню чергу завдяки імплементації міжнародних проєктів, які були спрямовані на взаємодію з суспільством і спрацювали на користь і університету і місцевій спільноті.