Оголошуємо програму стипендій з вивчення англійської мови від Посольства США - 2020

Маріупольська Спілка Молоді у співпраці з ГО "Світло" та Донецьким державним університетом управління запрошує учнів та учениць навчальних закладів Маріуполя віком 13-15 років взяти участь в конкурсній програмі стипендій з вивчення англійської мови від Посольства США в Україні (Програма ACCESS). Ця 2-річна програма надає можливість учням з малозабезпечених і соціально вразливих родин, безкоштовно поглибити свої знання англійської мови, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їхню культуру та цінності, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

До участі у програмі заохочуються діти учасників АТО, які загинули або отримали поранення під час бойових дій, молоді переселенці з зони ООС, діти з інвалідністю, діти з багатодітних сімей та інші молоді люди, які потребують допомоги у зв'язку зі складними життєвими обставинами.

Заняття будуть проходити в Маріуполі на базі ДонДУУ під керівництвом професійних викладачів англійської мови. В ході конкурсу буде відібрано групу з 20 осіб, яка почне навчання в березні 2020 року. Програма оплачує вартість позашкільного навчання учнів, підручники тощо.

Тривалість програми: з лютого 2020 р. до липня 2021 р.

Заявка на участь повинна містити контактні дані кандидата (обов'язково номер телефону та номер телефону одного з батьків/опікунів) і включати такі документи (сканкопії):

• Посвідчення особи або свідоцтво про народження.
  • Табель або атестат школи з оцінками за останній навчальний рік.
  • Документи, що підтверджують статус малозабезпеченого особи / сім'ї або особи / сім'ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах або інший статус, який може бути підставою для прийому в програму.
  • Фотографію особи розміром 3х4 см.
  • Коротке резюме (перелік досягнень і навичок).
  • Мотиваційний лист (чому кандидат хоче взяти участь в програмі).
  • Рекомендаційні листи: від керівника навчального закладу; від вчителя англійської мови.

Кандидати на участь у програмі повинні продемонструвати принаймні базовий рівень англійської мови. Також до уваги будуть братися рівень мотивації, відвідування занять, дисциплінованість.

Останній день прийому документів: 20 лютого 2020 року.

Після завершення прийому документів будуть організовані співбесіди з кандидатами і в разі необхідності вхідне тестування.

Зазначені документи (електронні копії) просимо надсилати на електронну пошту accessmsm@gmail.com (з копією на gosvitlo.info@gmail.com). З питаннями можна звертатися до фахівчині програми Access у м. Маріуполь Ольги Коробка (ГО «Маріупольська Спілка Молоді», тел. +380987551364, або на пошту accessmsm@gmail.com