Випуск 2021 Університету управління - ви неймовірні! Вітаємо!

9 липня на приморському бульварі  Маріуполя відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Університету управління.

Випускники 2021 - хто ж вони?!
Волонтери та еко активісти, ті хто має хист до науково-дослідної роботи та ті хто виборює спортивні нагороди у складі студентської команди, ті хто входить до складу студентської ради та ті хто бере участь у студентській мобільності за кордоном, донори та тіктокери, ті хто отримав дипломи з відзнакою та ті хто писав свою дипломну роботу в останній тиждень!

Ви різні, яскраві, особливі та унікальні!
Ви дипломовані професіонали та майбутнє нашої країни!
Ви назавжди частина великої родини Університету управління!

На урочистій церемонії вручення дипломів випусників 2021 року привітали виконуюча обов'язки ректора, професор Валентина Токарева, проректорка з наукової роботи, професор Ольга Балуєва, деканти факультетів, завідуючі кафедр.

Вітаємо Вас, дорогі випускники! Будьте гідними звання випускника Донецького державного університету управління! Сподіваюсь, що всі ваші плани, амбітні, грандіозні, будуть реалізовані. Дякуємо вам за те, що ви обрали наш університет, викладачам за те, що прищепили любов до знань і навчили творчо мислити, а батькам за те, що виховали справжніх патріотів України, – такими словами привітала присутніх в.о. ректора, професор Валентина Токарева.

Ми пишаємось вашими досягненнями у навчанні та впевнені у ваших великих кар’єрних звершеннях!

Вітаємо батьків та наставників, викладачів та тьюторів, адже усі звершення студентів не можливо уявити без вашої підтримки, порад, досвіду, та знань!

Завершився урочистий день традиційною пам’ятною фотосесією випускників.

Очікуйте незабаром посилання на повний архів у наших соціальних мережах та у телеграм-каналі.