В рамках проєкту із вдосконалення викладання у вищий школі «Teaching Excellence», який проводиться Британською Радою в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністрества освіти і науки України, командою Донецького державного університету управління Анною Чечель, Оленою Танчик і Оленою Суздалєвою був проведений тренінг «On-line Tools для створення комфортного освітнього простору для всіх».

Під час тренінгу учасники проєкту поділилися отриманими від британських колег новими знаннями і навичками, щодо використання он-лайн інструментів, таких як wordcloud, jamboard, padlet, wordwall, під час проведення занять, що стало особливо актуальним в період дистанційного навчання.

Колегами були опановані як ice-breaking активності, що допомагають створити більш комфортну атмосферу на заняттях, так і он-лайн інструменти, які можуть зробити навчальне заняття інтерактивним, цікавим та більш залученим з боку участі студентів.

Дякуємо усім учасникам тренінгу за проявлену зацікавленість та сподіваємося, що вони будуть використовувати ці інструменти в своїй діяльності!