17 серпня 2020 року командою проекту «Через громадську участь до участі в управлінні громадою», членами якої стали викладачі Донецького державного університету управління (д.е.н., доцент Анна Чечель, д.е.н., доцент Денис Тарасенко, здобувач ступеня PhD з публічного управління та адміністрування, викладач Світлана Верительник), проведено підсумковий захід в рамках проекту - публічні слухання щодо внесення на розгляд сесії Покровської селищної ради проекту «Комплексної програми підтримки розвитку культури та дозвілля, фізичної культури та спорту громади с. Покровське».

В обговоренні прийняли участь голова Покровської сільської ради Леонід Супрун, депутат сільської ради, капітан футбольної команди «Шлях» Олександр Помазан, депутат сільської ради Анжела Клименко, представник ініціативної групи «Соціум», громадська активістка Тетяна Стицюн, автор проекту «Україна – козацька держава», генерал-майор козацтва, к.і.н. Леонід Головешко, голова ГО «Точка доступу» Анастасія Прокопенко, а також представники громадськості громади.

Учасниками заходу відзначено результативність та корисність для громади взаємодії між місцевим самоврядуванням (Покровською сільською радою), активною громадськістю села та представниками Донецького державного університету управління в рамках підписаного договору про співпрацю, результатом якої стала підготовка проекту «Комплексна програма підтримки розвитку культури та дозвілля, фізичної культури та спорту громади с. Покровське».

Також в рамках зустрічі проведено обговорення навчальних планів підготовки спеціалістів за освітньо-професійними програмами «Муніципальний менеджмент», «Адміністративний менеджмент», «Публічне управління та адміністрування», визначено перспективи та можливі напрямки науково-дослідної роботи в рамках підготовки докторів філософії в сфері публічного управління та адміністрування.

Участь у проекті завершено, але співпраця триває…