Наказом Міністерства освіти і науки України  визначено терміни проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту.

31 жовтня 2020 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, яка проводитиметься за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

•    зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
•    не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Вартість спеціально організованої сесії  – 510 грн.

Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в містах, де розташовані регіональні центри.

Реєстрація вступників для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ триватиме  з 14 по 25 вересня 2020 року. Її здійснюватиме приймальна комісія ДонДУУ, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.

Якщо до 2 жовтня не буде сплачено суму в повному обсязі, то реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним. Якщо сплачена сума перевищує вартість послуги послуги із проведення вступних випробувань, радимо надіслати заяву про повернення коштів на електронну адресу org@testportal.gov.ua

Із порядком здійснення розрахунків та умовами надання платних послуг ЄВІ можна ознайомитися за посиланням.

Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту.