Наступним результатом участі представників ДонДУУ в проєкті «Через громадську участь до участі в управлінні громадою» стало підписання угоди про співпрацю щодо  сприяння становленню територій та громад на засадах розвитку публічного управління та місцевого самоврядування між ДонДУУ та Покровською сільською радою. (на фото представник ДонДУУ – декан факультету права та публічного управління Денис Тарасенко та голова Покровської сільської ради Леонід Супрун в процесі підписання угоди про співпрацю).
В рамках підписаної угоди сторони планують утворити сталі взаємини за  наступними напрямками співробітництва:
-    створення і реалізація програм та проектів, спрямованих на розвиток потенціалу жителів громади, участь в підготовці освітньо-професійних та освітньо-наукових програм підготовки фахівців в сфері публічного управління та адміністрування;
-    організація та проведення сумісних навчальних та науково-практичних заходів з метою підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки фахівців громади (тренінги, майстер-класи, лекції, семінари, науково-практичні конференції та ін.);
-    реалізація спільних науково-практичних, науково-дослідних проектів, програм;
-    розвиток інформаційно-видавничої діяльності шляхом спільного видання методично-практичних рекомендацій, матеріалів за результатами науково-практичних досліджень та інших видань;
-    впровадження сучасних  науково-практичних досягнень в  життя громади;
-    здійснення між Сторонами обміну практичним досвідом і формування сталих партнерських стосунків щодо удосконалення системи публічного управління та місцевого самоврядування.
Першою сумісною ініціативою стала адвокаційна компанія щодо розробки «Комплексної програми підтримки розвитку культури та дозвілля,  фізичної культури та спорту громади с. Покровського на 2020-2021 рік».

Проєкт «Через громадську участь до участі в управлінні громадою» реалізується в межах Програми ООН із відновлення і розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
 Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
 Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.