Маріупольська міська рада призначила стипендії п’яти студентам Донецького державного університету управління.

Всього стипендії було призначено 20 студентам, що навчаються у закладах вищої освіти Маріуполя III-IV рівня акредитації на весь 2020/2021 навчальний рік. Відповідне рішення від 9 жовтня розміщено на офіційному сайті Маріупольської міської ради.

«Дане рішення є ефективним шляхом мотивації та стимулювання учнів шкіл та університетів. Завдяки підтримці вони зможуть досягати кращих результатів»,  директор департаменту освіти Тетяна Братчикова.

Конкурсна комісія Маріупольської міської ради розглянула подання вчених рад університетів та зважаючи на результати наукової, освітньої та громадської діяльності призначила стипендії 20-ти студентам маріупольских закладів вищої освіти.

Цього року до переліку кращих студентів Маріуполя увійшли п'ятеро студентів нашого університету:

Геннадій Панга
група КН-17
Михайло Галла
факультет права та публічного управління,
группа П-17
Володимир Гусейнов
група КН-18
Валерія Удовиченко
група Т-18
Богдан Богом'я
факультет економіки
Т-19

Ми вітаємо вас, наші найобдарованіші та найталановитіші студенти!

Бажаємо вам життєвої наснаги, оптимізму, нових звершень та перемог!