Члени історико-краєзнавчого гуртка «Кліо» студенти групи П-19д Донецького державного університету управління Павло Золотухін, Владислав Бридня, Валерія Митрощенко, Руслан Гунін, Анастасія Безугла та Дар’я Воробйова взяли участь в організованих Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді археолого-етнографічних заходах «Дотик до минулого», що проходили з 21 вересня по 15 жовтня у Краматорську.

Під керівництвом Наталі Малярчук, кандидата історичних наук, доцента кафедри гуманітарних дисциплін ДонДУУ, наші студенти посіли І місце в конкурсі презентаційних відеороликів «Цікаві сторінки прадавньої історії місця, де я живу».

На конкурс команда студентів ДонДУУ представила відеоролик «Курган Дід – острівець прадавньої історії посеред сучасного міста». Своєю роботою студенти хочуть привернути увагу до цієї унікальної пам’ятки, яка може посісти гідне місце на туристичній мапі Маріуполя.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів у вивченні історії рідного краю!