20 листопада кафедра менеджменту виробничої та невиробничої сфери організувала зустріч з керівником кондитерської "Happiness HOME Bakery" Юлією, яка провела цікаву лекцію на тему бізнеса. Зустріч була організована з метою ознайомлення студентів із бізнесом, сучасними методами організації і управління, підготовки молоді до працевлаштування та у майбутньому відкриття власної справи, до можливих труднощів, а також розповісти студентам про помилкові стеріотипи щодо бізнесу і найголовніше пробудити в них впевненість у самому собі. Кожен студент зміг задати питання, що його цікавлять у данній сфері, поспілкуватися з друзями та викладачами у приємній, домашній атмосфері. Це була інформативна зустріч, де всі винесли для себе багато нового та цікавого матеріала, дізналися як одержанні знання у рамках Донецького державного університету управління використовувати на практиці. Дякуємо викладачам кафедри, адміністрації «Happiness HOME Bakery» та студентам. Приєднуйся до нашої команди!