Студенти І курсу факультету права і соціального управління Горобій Максим та Губченко Владислав прийняли участь у Всеукраїнському молодіжному форумі, спрямованому на розвиток молодіжних центрів в Україні. Форум відбувався в місті Тернопіль з 26 по 28 жовтня. Студенти дізналися про важливість створення молодіжного простору та перейняли досвід у громадських діячів, журналістів і молодіжних активістів. В рамках проведення Форуму, всі його учасники також відвідали місто Заліщики, де ознайомилися з роботою єдиного в містечку молодіжного центру та поспілкувалися з міським головою. Студенти на гідному рівні представили Донецький державний університет управління та запропонували створення вільного молодіжного простору на базі нашого університету.