8 листопада декада соціальної роботи, організована в ДонДУУ кафедрою соціології управління з нагоди Дня працівника соціальної сфери,   завершилась ігровим профілактичним тренінгом для старшокласників ЗОШ №3, №9, №29 «Я – толерантний». Студенти спеціальності «Соціальна робота» запропонували учням кілька соціально моделюючих ігор на розвиток емпатії та інтеграції, на виявлення статусного сприйняття, упереджень, на профілактику булінгу. Просвітницький компонент тренінгу полягав у знайомстві з поняттями «стигма», «дискримінація», «ксенофобія», «булінг», «інклюзія»; з методикою Богардуса щодо виявлення соціальної дистанції та з результатами останніх соціологічних досліджень, проведеними в Україні на її основі; зі змінами в українському законодавстві щодо трансплантології та булінгу. Під час постігрової рефлексії говорили про різні моделі соціального захисту, про самоактуалізацію й позитивні посили оточуючим, про сферу зайнятості соціальних працівників і професійні вимоги до них, про перспективи навчання на спеціальності «Соціальна робота» в ДонДУУ. Було неформально, цікаво, пізнавально. Учасники отримали масу позитивних емоцій від командної роботи та нових знайомств і, сподіваємося, стали на крок толерантнішими стосовно різних людей, які опинилися у складних життєвих обставинах.