У суботу 24 квітня Студентська рада Університету управління організувала тренінг з ораторського мистецтва "Як говорити, щоб тебе почули".

Тренером був ментор Української Академії Лідерства Андрій Павленко. Він поділився знаннями, як формулювати свої думки більш стисло й зрозуміло. Розповів, що саме характеризує гарного оратора та що навпаки заважає їм стати. Чому потрібно використовувати зоровий контакт і відкриту живу невербальну комунікацію. Та як правило використовувати паузи, зміну інтонації та виділення ключових слів.

«Будьте впевненими, позитивними, емоційними, читайте, розвивайте свою пам'ять, будьте готові до раптових змін, знаходьте і розвивайте свої особливості, і несіть користь своїм слухачам. Дозвольте собі бути не ідеальними, але залишайтеся уважними до своїх промов, що б помічати зони розвитку,» - підбиваючи підсумки зазначив Андрій.

Після завершення тренінгу всім учасникам були надіслані листи на електрону адресу з записом їх публічного виступу та пам'яткою з основними тезами тренінгу за допомогою якої вони зможуть проаналізувати свій виступ та зрозуміти свої слабкі сторони.

Дуже дякуємо тренеру за те, що він знайшов час поділитися своїм досвідом та знаннями. Бажаємо всім учасникам тренінгу використовувати набуті навички у своїх публічних виступах та робити їх за допомогою цього неймовірними!