Університет управління увійшов до числа лідерів академічного рейтингу «Топ-200 Україна 2021» Центру міжнародних проектів «Євроосвіта». Цього року ДонДУУ поліпшив свої показники та піднявся на 20 сходинок у рейтингу, посівши 108 місце.

Новий рейтинг українських вишів «Топ-200 Україна 2021» склали Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» спільно з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

«При складанні цьогорічного рейтингу експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти в Україні і світі, яка зазнає глибинних змін, у тому числі в результаті впливу пандемії COVID-2019», – зазначено на сайті Центру «Євроосвіта».

Протягом декількох років Університет управління поліпшує свої результати у цьому рейтингу, а у 2021 році вперше з моменту переміщення до Маріуполя випередив місцеві виші.

Це спільне досягнення колективу Університету управління, бо розвиток ЗВО відбувається завдяки відданій праці та високій якості освітнього процесу. Вітаємо наших колег та бажаємо нових звершень та наснаги!