26 червня на головній сцені центрального парку культури і відпочинку «Міський Сад» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Донецького державного університету управління. Серед випускників, удостоєних честі отримати диплом з рук ректора університету, д.держ.упр., професора Світлани Марової та спеціально запрошеного гостя, секретаря міської ради Степана Махсми, були студенти, які закінчили навчання з відзнакою. Так само грамотами були удостоєні випускники, що проявили активну участь у науковій роботі та громадському житті університету.

"Ваші викладачі вчили Вас в першу чергу бути людьми. Ви будете вчитися все життя, але базою назавжди залишаться знання, отримані в ДонДУУ. Бажаємо вам завжди пам'ятати вашу alma mater і повертатися сюди", - надихали Світлана Феліксівна і Степан Григорович, вітаючи присутніх.

За традицією, дипломи та почесні грамоти своїм випускникам вручили декани і представники професорсько-викладацького складу. Від щирого серця вони привітали наших випускників із завершенням чергового життєвого етапу - отриманням диплома, побажали величезних успіхів, невичерпної енергії, цілеспрямованості, удачі в реалізації найсміливіших планів. А творчі колективи міста подарували присутнім свої найкращі номери. Завершився урочистий день традиційною фотосесією випускників. Звертаємо вашу увагу, що повний архів з фотосесії, та відеоряд з’явяться незабаром на цій сторінці та у facebook.