В рамках проєкту «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку», що здійснюється Програмою ім. Фулбрайта в Україні за фінансової підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, команда ДонДУУ взяла учать у вебінарі з партнерами та менторами проєкту.

Під час обговорення, підіймались такі теми: “Взаємодія ЗВО з громадою: налагодження ефективних відносин з роботодавцями, місцевою владою, бізнесом, громадськими організаціями, центрами зайнятості та іншими стейкхолдерами. Участь у консорціумах та налагодження міжнародного партнерства” та “Розробка власного бренду ЗВО, який відображатиме його унікальний профіль та роль у розвитку громади. Роль комунікації у створенні та підтримці бренду”.

В якості доповідача у вебінарі взяла участь професор Йоанна Регульська (Joanna Regulska), віце-провост (заступник проректора з науково-педагогічної роботи) Університету Каліфорнії у Дейвісі, США. Професор Регульська має величезний досвід розбудови університетів, створення освітніх програм, залучення інвестицій для розвитку ЗВО та інтернаціоналізації освітньої діяльності. Вона із задоволенням поділилася цим досвідом з усіма учасниками вебінару.

Також завершується робота команди ДонДУУ над розробкою і написанням стратегічного плану розвитку університету.

Далі буде