Шановні викладачі, співробітники, студенти і аспіранти,
Оргкомітет з проведення виборів ректора ДонДУУ інформує, що вибори ректора Донецького державного університету управління відбудуться 21 вересня 2021 року з 9 до 15 години в аудиторії 104 другого навчального корпусу ДонДУУ (Маріуполь, вул. Аеродромна, 7).

До участі в виборах запрошуються :

• всі штатні наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники ДонДУУ;
  • представники з числа інших штатних працівників, обрані таємним голосуванням;
  • виборні представники з числа студентів та аспірантів, які обрані на факультетах ДонДУУ і аспірантурі шляхом таємного голосування

Інформація про вибори ректора ДонДУУ

Конкурс на посаду ректора ДонДУУ оголошено Міністерством освіти і науки України 15 квітня 2021 року.

03 червня 2021 року відбулась Конференція трудового колективу Донецького державного університету управління. До порядку денного було включено питання щодо висування кандидатури для участі у виборах ректора ДонДУУ. Трудовий колектив одностайно підтримав кандидатуру доктора наук з державного управління, професора Світлани Марової та запропонував їй взяти участь у виборах ректора та знову очолити Донецький державний університет управління.

18 червня 2021 року Міністерство освіти і науки України внесло для голосування кандидатуру Марової Світлани Феліксівни - претендентки на посаду ректора Донецького державного університету управління.

2 липня в Університеті управління пройшла зустріч професорки Світлани Марової  зі студентським активом, представниками органів студентського самоврядування, з викладачами та співробітниками закладу вищої освіти.

13 вересня 2021 року відбулося чергове засідання Організаційного комітету з проведення виборів ректора університету, де були розглянуті питання щодо затвердження остаточних квот представників, які мають право брати участь у виборах ректора, про передачу списків виборців виборчої комісії.
Також заслухали звіт голови виборчої комісії Кулешова О.О. про проведену роботу по підготовці виборів ректора Донецького державного університету управління.

З програмою кандидата ви маєте змогу ознайомитись за посиланням.